Festiwal ARS CAMERALIS 2016

wtorek, 28 czerwca 2016 Festiwal  ARS CAMERALIS 2016

XIII edycja Letniego Festiwalu Krakowskiej Opery Kameralnej ARS CAMERALIS 2016 trwać będzie od 24 lipca do 28 sierpnia. Spektakle prezentowane będą w siedzibie KOK oraz w zabytkowych wnętrzach kościołów Krakowa i Małopolski.

 

„Krakowska Opera Kameralna zaprasza do swojej siedziby przy ul. Miodowej na kameralne spektakle i misteria muzyczne w pięknej oprawie i w równie interesującym wykonaniu młodych, wybitnie utalentowanych artystów. Prostota i szlachetność inscenizacji w połączeniu z profesjonalizmem muzyków powodują, że spektakle Krakowskiej Opery Kameralnej na długo pozostają w pamięci ich odbiorców” – napisała Anna Woźniakowska z Dziennika Polskiego.

W programie XIII Letniego Festiwalu Krakowskiej Opery Kameralnej ARS CAMERALIS znalazły się m.in. udramatyzowane oratorium „Pieśń nad Pieśniami Króla Salomona”, widowisko muzyczne „Krakowiany, Krakowiany”, misterium sceniczne „Ich geh’ und suche” („Chodzę i szukam z tęsknym pragnieniem”) Jana Sebastiana Bacha,  widowisko muzyczne w języku jidysz „Chatskele, Chatskele!”.

Szczegółowy program XIII Letniego Festiwalu Krakowskiej Opery Kameralnej ARS CAMERALIS znajduje się na stronie internetowej: www.kok.art.pl.

Autor: pr / kok.art.pl

KOMENTARZE

Brak komentarzy

zostaw komentarz