„Młodość to nie tylko wiek. Młodość to stan ducha” – motywatory o. Leona

środa, 6 lipca 2016 „Młodość to nie tylko wiek. Młodość to stan ducha” – motywatory o. Leona

Ojca Leona nie trzeba nikomu przedstawiać. To jeden z najbardziej znanych zakonników w Polsce – szeroko ceniony za swoją otwartość, szczerość i poczucie humoru. Dlatego też został on poproszony o udział w kampanii promocyjnej województwa małopolskiego i zostanie jednym z ambasadorów Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

 

Z tej to okazji Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC postanowiło wydać publikację zupełnie inną niż dotychczasowe. Motywatory ojca Leona w wersji grafik internetowych, które viralowo rozchodzą się w mediach społecznościowych, cieszą się niesłabnącą popularnością. Krótkie i dobre słowo pomaga wielu dobrze rozpocząć dzień. Stąd pomysł na wydanie książki pt. „Młodość to nie tylko wiek. Młodość to stan ducha”, w której każdy znajdzie coś dla siebie: coś lekkiego i motywującego. Oprócz śmiesznych anegdot, wśród krótkich tekstów odnaleźć można głębsze przemyślenia, które z jednej strony poprawiają nastrój, a z drugiej mogą doprowadzić do szczerego „rachunku sumienia”.

Publikacja została podzielona zasadniczo na dwie części. W pierwszej znajdziecie wspomniane motywatory, a w drugiej dwa wywiady: jeden z okazji ŚDM 2016, a drugi o tym, jak zachować młodość ducha, czyli jak nie zostać starym ramolem…

Oprócz wyjątkowej treści, książka ma także inne walory: okładka została opatrzona nietypowymi zdjęciami, wykonanymi przez Roberta Krawczyka, na których ojciec Leon jest w czerwonych koralach (symbol Małopolski) i w koszulce Keep Calm and Ora et Labora („zachowaj spokój – módl się i pracuj”).

Autor: pr / tyniec.com.pl
Źródło: PS-PO

KOMENTARZE

Brak komentarzy

zostaw komentarz