• poniedziałek, 25 kwietnia 2016„W oczach Boga” - nowy klip Arkadio

  „Chcemy, aby każdy odbiorca mógł zderzyć się z wizją samego siebie z innej perspektywy - tłumaczą Arkadio i Michał Ziomek (dr Micz) przy okazji pojawienia się najnowszego klipu do utworu pt. „W oczach Boga” promującego płytę „FUNDAMENT. Rób to co kochasz”.

  czytaj więcej...
 • sobota, 23 stycznia 2016Góra inspiracji

  Co jest dla Ojca najważniejsze? – zapytałem. O. Jan Góra spojrzał mi prosto w oczy i powiedział: – Jest tylko jedna sprawa w życiu ważna: być z Chrystusem! Inne są nieważne.

  czytaj więcej...
 • środa, 19 sierpnia 2015Zmarł solista Twojego Nieba

  Solista zespołu Twoje Niebo, Jakub Kryczyński zmarł 15 sierpnia, po dwóch latach walki z nowotworem. Miał 26 lat.

  czytaj więcej...
 • sobota, 13 czerwca 2015Rzecznik episkopatu laureatem PRotona 2015

  Rzecznik Konferencji Episkopatu Polski został nagrodzony przez branżę public relations PRotonem 2015. Wyróżnienia te przyznawane są profesjonalistom w dziedzinie komunikacji, którzy odznaczają się nieprzeciętnym myśleniem, innowacyjnością i talentem. Ks. Józef Kloch został zwycięzcą w kategorii „Rzecznik prasowy”....

  czytaj więcej...
 • sobota, 9 maja 2015Nick, człowiek szczęśliwy

  Nie ma rąk ani nóg, ale − jak sam mówi − jest szczęśliwym człowiekiem. Australijczyk, Nick Vujicic swoją siłą i optymizmem zawstydza każdego, kto poddaje się w obliczu trudności.

  czytaj więcej...
 • sobota, 25 kwietnia 2015Kard. Dziwisz o śp. prof. Bartoszewskim

  „Jego wypowiedzi były zawsze odpowiedzialne. Liczyli się z nimi inni, którym na sercu leżało dobro wspólne. Osobiście dziękuję mu za jego pozytywny stosunek do Kościoła i do Ojca Świętego Jana Pawła II” – powiedział KAI kard. Stanisław Dziwisz o zmarłym wczoraj prof. Władysławie Bartoszewskim.

  czytaj więcej...
 • niedziela, 12 kwietnia 2015Wyswobodził nas Chrystus

  Ich historie są prawie identyczne. Nawrócili się prawie w tym samym czasie. Potem spotkali się na rekolekcjach. Dziś mówią o sobie: „Wyrwani z niewoli”.

  czytaj więcej...
 • czwartek, 9 kwietnia 2015Znamy laureatów Nagrody im. ks. Tischnera

  Jacek Filek, Antoni Kroh i Jan Młynarczyk zostali tegorocznymi laureatami Nagrody Znaku i Hestii im. ks. Józefa Tischnera.

  czytaj więcej...
 • środa, 1 kwietnia 2015Mistrz nad mistrzami za wawelskimi organami

  1 kwietnia minęło 20 lat pracy Witolda Zalewskiego – organisty w katedrze na Wawelu.

  czytaj więcej...
 • środa, 25 marca 2015Ks. Jacek Stryczek laureatem nagrody im. Władysława Stasiaka

  Ks. Jacek Stryczek został pierwszym laureatem nagrody im. Władysława Stasiaka. NIK przyznaje tę nagrodę osobom, które działają na rzecz dobra wspólnego ponad podziałami politycznymi i czynią świat wokół siebie bardziej przyjaznym dla obywateli.

  czytaj więcej...