„Pokój i dobro” nad Wisłą

sobota, 3 października 2015 „Pokój i dobro” nad Wisłą

Śpiewający franciszkanin zaprasza na Rynek Główny w Krakowie 4 października o godzinie 17:00 w Klubie Pod Jaszczurami odbędzie się premiera wideoklipu do utworu „Pokój i dobro” o. Łukasza Buksy OFM. Po uroczystej projekcji teledysku muzyk w habicie zagra koncert.

 

W samym sercu Krakowa zabrzmią utwory z płyty „Możesz Więcej”. „Pokój i dobro” to drugi po utworze „Życie” singiel z płyty, który doczekał się wersji wideo. W nagraniu wziął udział Arkadio, jeden z najbardziej rozpoznawalnych raperów polskiej sceny muzyki chrześcijańskiej. Ujęcia do klipu zrealizowano w Krakowie, mieście, w którym na co dzień pracuje franciszkanin.

Niedzielna premiera i koncert będzie okazją do spotkania wszystkich zaangażowanych w prowadzoną od zeszłej jesieni akcję „Obudź się! Możesz Więcej!”. - Zapraszam młodzież gimnazjalną i uczniów szkół średnich. To właśnie dla nich powstała płyta, z której pochodzi utwór „Pokój i dobro” - zachęca o. Łukasz. - Nie mogłem wymarzyć sobie lepszego terminu premiery niż uroczystość Świętego Franciszka, tego, który jako pierwszy podkreślał jak ważny jest „Pokój i dobro” - dodaje.

Również w niedzielę o godzinie 20:00, teledysk zostanie udostępniony na kanale o. Łukasza Buksy na portalu YouTube.

Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Autor: Anna Dziedzic

KOMENTARZE

Brak komentarzy

zostaw komentarz