Rzecznik episkopatu laureatem PRotona 2015

sobota, 13 czerwca 2015 Rzecznik episkopatu laureatem PRotona 2015

Rzecznik Konferencji Episkopatu Polski został nagrodzony przez branżę public relations PRotonem 2015. Wyróżnienia te przyznawane są profesjonalistom w dziedzinie komunikacji, którzy odznaczają się nieprzeciętnym myśleniem, innowacyjnością i talentem. Ks. Józef Kloch został zwycięzcą w kategorii „Rzecznik prasowy”.

 

„Cieszy ta nagroda, bo jest od środowiska niekościelnego, a cieszy w tym sensie, że właśnie to środowisko specjalistów public relations dostrzegło wysiłki środowiska jak by nie było kościelnego, aby ta komunikacja między mediami a Kościołem lepiej wyglądała” – powiedział nagrodzony dedykując wyróżnienie pamięci abp. Józefa Życińskiego który, jak zaznaczył Laureat, uczył go otwartości na media.

W kategorii „Osoba/zespół ds. komunikacji w organizacji pozarządowej/fundacji” zwyciężył zespół Stowarzyszenia WIOSNA (projekt Szlachetna Paczka) reprezentowany przez Agnieszkę Czaplę, Edytę Drozdowską i Ewę Pawełczyk. Najwięcej głosów w kategorii „Debiut w PR” zdobyła Anna Piwowarczyk również ze Stowarzyszenia Wiosna. Jak zdradziła, w pracy kieruje się mottem: „Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm rodzi jakość, a jakość to jest luksus”. PRotona wręczył zwycięzca w tej kategorii w 2014 roku, Krystian Stopka ze Stowarzyszenia Wiosna, organizatora projektu Szlachetna Paczka.

PRotony to nagrody przyznawane od 2007 r. Kapituła konkursu, organizowanego przez redakcję portalu PRoto.pl, wyróżnia specjalistów wyznaczających standardy w branży PR i przyczyniających się do sukcesu firm, w których pracują.

Autor: R. Łączny/ KAI, pr/ fra3

KOMENTARZE

Brak komentarzy

zostaw komentarz