• sobota, 9 lipca 2016Od niedzieli Franciszkańskie Spotkanie Młodych

  29. Franciszkańskie Spotkanie Młodych rozpocznie się w niedzielę w Kalwarii Pacławskiej koło Przemyśla (Podkarpackie). Jest to najstarsza tego typu impreza w Polsce. Tegoroczne Spotkanie odbędzie się pod hasłem „Odnalezieni”.

  czytaj więcej...
 • poniedziałek, 4 lipca 2016W Giżycku "Lato z Chrystusem na Mazurach"

  Poświęcenie jachtów na jeziorze Niegocin, msza dziękczynna w 1050. rocznicę chrztu Polski i plenerowy spektakl historyczny na Wzgórzu św. Brunona w Giżycku - rozpoczną 2 lipca "Lato z Chrystusem na Mazurach", które organizuje diecezja ełcka.

  czytaj więcej...
 • poniedziałek, 27 czerwca 2016Muzyczny projekt krakowskiego katechety na Rok Miłosierdzia

  „Kerygmat Miłosiernego, czyli daj się pokochać” – pod takim tytułem ukazał się właśnie album z muzyką ewangelizacyjną. W Roku Miłosierdzia wydał ją Michał Niemiec, krakowski katecheta i organista związany z Katolicką Szkołą Nowej Ewangelizacji św. Filipa.

  czytaj więcej...
 • wtorek, 21 czerwca 2016Zacznijmy ŚDM od uwielbienia - Mercy Festival

  Przygotowanie się do ŚDM przez uwielbienie Boga – do tego zapraszają organizatorzy Mercy Festival. Przez cały tydzień poprzedzający wydarzenia centralne ŚDM w kościele Mariackim i na Rynku Głównym będą odbywały się rekolekcje, ewangelizacje i koncerty uwielbieniowe.

  czytaj więcej...
 • środa, 15 czerwca 2016Spotkanie "Mężczyzna bohater"

  Mężczyźni Św. Józefa zapraszają do Podgórza na Mszę, konferencję i dyskusje w grupach. Najbliższe spotkanie w środę, 15 czerwca 2016 r.

  czytaj więcej...
 • środa, 15 czerwca 2016Katecheza "Miłosierdzie i Sakrament Pokuty"

  W Roku Miłosierdzia zapraszamy na kolejna katechezę o Miłosierdziu. Temat: Miłosierdzie i Sakrament Pokuty.

  czytaj więcej...
 • poniedziałek, 13 czerwca 2016Kerygmat Miłosierdzia na Barce z abp. Hoserem

  W Roku Miłosierdzia Fundacja nowohuckie.PL zaprasza na Kerygmat Miłosierdzia na Barce. Spotkanie odbędzie się 24 czerwca o godz. 19 na Statku Nimfa. Gościem specjalnym będzie abp warszawsko-praski Henryk Hoser SAC.

  czytaj więcej...
 • środa, 8 czerwca 2016Misyjne Święto Młodych z Miłosierdziem i Azją

  Każdego roku w Chludowie pod Poznaniem organizowane jest Misyjne Święto Młodych. Ta mała miejscowość, w czasie kilku pierwszych dni lipca, ożywa pieśnią, modlitwą, radosnym i młodzieńczym świadczeniem o Chrystusie. Każdy może znaleźć tu coś dla siebie: konferencje ciekawych gości, spotkania tematyczne w grupach, przeds...

  czytaj więcej...
 • środa, 8 czerwca 201611 czerwca "Jezus na Lodowisku"

  Już w sobotę, 11 czerwca, w nowotarskiej Hali Lodowej już po raz trzeci odbędzie się spotkanie, które mocnymi zgłoskami wpisało się w tradycję religijną południowego rejonu Polski. Tegoroczna edycja spotkania "Jezus na Lodowisku" będzie jedną wielką modlitwą przygotowującą wiernych Podhala i całej Małopolski do Światow...

  czytaj więcej...
 • środa, 8 czerwca 2016Czerwcowe spotkania mężczyzn z Donaldem Turbittem

  W czerwcu Mężczyźni Św. Józefa zapraszają na spotkania z Donaldem Turbittem.

  czytaj więcej...